בית
/
אטרקציות
/
מוזיאון הרצל ירושלים

מוזיאון הרצל ירושלים

google logo
4.6
מבוסס על 2,973 ביקורות גולשים
סגורעד ל- 08:30arrow left more icon
מתאים לילדים
מתאים למשפחות
חניה חינם
נגיש
משתתף במבצע מזמינים מלון ומקבלים המון
יש לשריין מקום מראש

סכום ההטבה  בארנק הדיגיטלי (₪100 לאדם) במבצע מזמינים מלון ומקבלים המון:

 • מבוגר - ₪25
 • ילד (6-18)/סטודנט/אזרח ותיק - ₪20
הצטרפו לביקור במוזיאון הרצל: מוזיאון עכשווי, מרהיב ומהנה, המפגיש את המבקרים עם דמותו של חוזה מדינת היהודים דרך מיצגים אור-קוליים לכל המשפחה.

אודות מוזיאון הרצל

המוזיאון לוקח את המבקר למסע מרתק בתחנות חייו הסוערים של בנימין זאב הרצל. החל בפריז של סוף המאה ה-19, דרך רחובות וינה, אולמות הקונגרסים בבאזל ומסעות חוצי יבשות ברכבות ואוניות ועד לירושלים.

במהלך המסע תפגשו בדמותו של הרצל, חזונו, דרכו ומורשתו של חוזה המדינה. הביקור במוזיאון מעניק נקודת מבט עדכנית על המציאות של ימינו במפגש מרגש של חזון ומציאות.

בנוסף, תוכלו לבקר בחדר העבודה המקורי והמשוחזר של הרצל שממוקם בלב המוזיאון, ובו מוצגים פריטים היסטוריים מרתקים ומפתיעים.

הביקור במוזיאון הרצל מעניק מבט מעורר מחשבה על מצבם של היהודים והיהדות לפי ניתוחו של הרצל, ומאפשר לנו להיות שותפים תוך כדי תנועה לשאיפותיו הנועזות, לעומק אכזבותיו, למסעו האישי המרתק, כמו גם לפועלו המגוון ומנהיגותו הייחודית.
גדולת הישגיו של הרצל ודבקותו במטרה, מעצימות את חזונו ומותירות במבקרים תחושות שותפות לאתגר שהותיר אחריו במורשתו ומעודדות את המבקרים לחשוב ולפעול להגשמת חזון חברת המופת במדינת ישראל.

מוזיאון הרצל מציג מפגש אורקולי חדשני עם חוזה מדינת היהודים המשתף אותנו בחוויה בת 60 דקות מעוררות מחשבה. 
המפגש מאפשר לנו להיות שותפים לשאיפותיו הנועזות, למסעו האישי הסוער, לגדולת הישגיו, לעומק אכזבותיו, לעוצמת חזונו ולאתגרי מורשתו.

מידע נוסף

 • ילדים עד גיל 6 – חינם בליווי מבוגר.
 • המייצג מתאים מעל גיל 8.

שעות פתיחה

 • ימים א'-ה': בשעות 9:00 - 17:00 (כניסה אחרונה: 17:00)
  יום ו': בשעות 9:00-12:00 

שעות מענה טלפוני

 • ימים א'-ה': 8:30-16:30 
  יום ו': 8:30-12:15

נגישות

המוזאון מונגש לכל בעלי המוגבלויות - פיזיות וקוגניטיביות ועומד בכל הקריטריונים של הנגשה פדגוגית. אנא ציינו בהזמנתכם את הצורך המיוחד על מנת שנוכל להיערך שנוכל לתת את השירות המיטבי לאורחינו.

Prima palace - banner
פסטיבל הטאבון 2024
google logo

ביקורות גוגל

4.6
מבוסס על 2,973 ביקורות גולשים
 • Pini Tsioni
  Pini Tsioni
  23 באוקטובר 2022

  המוזיאון מתאר את בנימין זאב תיאודור הרצל אשר הגה את הרעיון להקים לעם היהודי מדינה . הדרך בה לוקחים את המבקר למסע בתחנות חייו של חוזה המדינה הופכת את הביקור לחוויה מיוחדת, כי משולבים בה קטעי משחק מצולמים מכל מיני כיוונים ש...

 • תקוה ר
  תקוה ר
  3 בספטמבר 2023

  מוזיאון המנציח מתחילת הרעיון להקמת מדינה ליהודים על ידי הרצל על ידי גיוס אנשים דרך הקונגרסים הציוניים שארגן. כולל סרטונים בכמה תקופות. חובה ביקור כאן כולל תלמידים. תיירים. וכל יהודי באשר הוא.

 • Tsvi KOTH
  Tsvi KOTH
  13 בספטמבר 2022

  גם רצינו וגם אגדה. תערוכה עם הדרכה ומצגת שמחזירה את השפיות לציונות ואת הציונות לשפיות. מומלץ כל פה כולל לילדים ונוער. נאמר לי שיש גם הדרכה בכמה שפות.

 • yinon dekel
  yinon dekel
  22 במאי 2022

  מוזיאון אינטראקטיבי מרכז מורשת חשוב ומעניין. אני למדתי המון והילדים היו מרותקים. אחד מהם אמר לי "אף פעם לא חשבתי שככה יכול להראות מוזיאון" . המרכז בנוי ממספר חדרים שבהם מוצגים סרטונים שנוצרו עבור המוזיאון ומסבירים את קורו...

 • תמר מלול
  תמר מלול
  27 באוקטובר 2021

  מוזיאון חדש בהר הרצל הממחיש את כל פועלו לאורך כל שנותיו ומתודעים בסרטונים ופסלים בדמויות הרצל וכל שותפיו באסיפות בדומה למוזיאוןהשעווה ,פשוט מרגש ,מרשים ומוסיף ידע רב ונרחב על קום המדינה גם למי שמכיר את ההיסטוריה

מידע נוסף
phone072-3970205
מידע נוסף
  phone072-3970205