בית
/
אטרקציות
/
ישראל 2 גו

ישראל 2 גו

משתתף במבצע מזמינים מלון ומקבלים המון
יש לשריין מקום מראש

סכום ההטבה בארנק הדיגיטלי (₪100 לאדם) במבצע מזמינים מלון ומקבלים המון:

 • מבוגר"הלו יהודה!", סיור חיי לילה ואוכל רחוב בשוק מחנה יהודה ושכונת נחלאות הציורית - ₪178
 • סיור הטעימות בשוק מחנה יהודה - ₪178
 • החיים הסודיים של מאה שערים - סיור מאפיות וטשולנטיות - ₪92
האג'נדה שלנו היא להכיר את ירושלים - לכולם! אנחנו פועלים מתוך תחושת שליחות לחיבור בין מגזרים, מקומות ואנשים תוך כדי חיזוק עסקים ירושלמיים מקומיים.

אנו מציעים מענה מקיף לסיורים וטיולים בירושלים החל משלב התכנון, דרך הלוגיסטיקה עד להדרכה בשטח.  אנחנו מאמינים שלכל פרט ישנה חשיבות רבה.  מסלולים ייחודיים ומתוכננים היטב, מדריכים מקצועיים שייקחו אתכם לאן שרק תחלמו - מהאתרים המתוירים ביותר ועד לפינות הסודיות והכל במחיר המותאם לתקציב שלכם.  המקצועיות, הניסיון הרב שלנו והירידה לפרטים הקטנים הם רק חלק מסוד ההצלחה שלנו.  מעל ל200,000 לקוחות השתתפו בסיורים שלנו!
 

אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של סיורים צבעוניים מלאים בריחות וטעמים בפינות הכי נסתרות וקסומות של ירושלים. טיולים רגליים בירושלים, סיורי טעימות בשוק מחנה יהודה, סיור אמנים ובעלי מלאכה בעיר העתיקה, סיור לפינות הנסתרות של מאה שערים הם רק חלק מהמקומות הנהדרים שקיימים בירושלים ואנחנו כאן כדי לספק לכם חוויה ייחודית מסוגה.

"הלו יהודה!", סיור חיי לילה ואוכל רחוב בשוק מחנה יהודה ושכונת נחלאות הציורית

הצטרפו אלינו לסיור חיי הלילה בין המקומות הכי שווים וטעימים!
בואו לגלות את סצנת חיי הלילה הירושלמית הטרנדית שהתפתחה בין סמטאות השוק, יש מקום לכוווולם.
נצא לסיור טעימות בין הקלסיקות של שוק מחנה יהודה, בין הבסטות מעוטרות הגרפיטי למאכלים המסורתיים ובין הדמויות המיוחדות והמסעדות ששמן נודע למרחוק.
במהלך הסיור נדבר על בניית השוק והתפתחותו, דמויות השוק, המשפחות המפורסמות והחנויות המיתולוגיות אשר צמחו בשוק. תעברו ותטעמו מטעמים מהדוכנים המעניינים ביותר בשוק, תפגשו את הסוחרים ותאזינו לסיפוריהם המשעשעים אשר הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד מההווי הצבעוני של שוק מחנה יהודה כיום.
מה בתפריט? 
מאכלים מדוכנו של איש האתרוגים – עוזיאלי המתמחה במשקאות הפלא, תנגבו חומוס במקום הכי ירושלמי שיש, תבקרו במפעל הטחינה של השוק, תטעמו את מאפה השוק, תאכלו פלאפל מדהים, עלי גפן כורדיים, חלבה אורגנית, צייסר עראק ישראלי, תקנחו בקינוח כנאפה וגלידה ירושלמי אורגינלי
*הטעימות משתנות לפי זמינות והיצע בכל שבוע
*כל הטעימות כשרות, חלבי/פרווה
*אפשרות לצמחוני
הסיור יוצא כל שבוע בערבי חמישי  
בין השעות 20:30-23:00
נקודת המפגש: תחנת הרכבת הקלה של שוק מחנה יהודה (יפו 123)

לשריון מקום לסיור הלו יודה >> 

סיור הטעימות בשוק מחנה יהודה

סיור הטעימות בשוק מחנה יהודה מלא בצבעים, ריחות וטעמים מיוחדים ומביא אליכם את השוק כפי שהוא באותנטיות המורכבת מפסיפס שלם של סוחרים, בסטות, אטליזים, גלריות ומסעדות. קחו את כל זה ותוסיפו את האווירה המיוחדת של שישי לקראת השבת וקיבלתם חוויה שאין שניה לה.

אתם מוזמנים לסיור קולינרי מודרך בשוק מחנה יהודה בין הרחובות הצבעוניים. במהלך הסיור תדברו על בניית השוק והתפתחותו, דמויות השוק, המשפחות המפורסמות והחנויות המיתולוגיות אשר צמחו בשוק. תעברו ותטעמו מטעמים מהדוכנים המעניינים ביותר בשוק, תפגשו את הסוחרים ותאזינו לסיפוריהם המשעשעים אשר הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד מההווי הצבעוני של שוק מחנה יהודה כיום.
מה בתפריט? 
מאכלים מדוכנו של איש האתרוגים – עוזיאלי המתמחה במשקאות הפלא, תנגבו חומוס במקום הכי ירושלמי שיש, תבקרו במפעל הטחינה של השוק, תטעמו את מאפה השוק, תאכלו פלאפל מדהים, עלי גפן כורדיים, חלבה אורגנית, צייסר עראק ישראלי, תקנחו בקינוח כנאפה וגלידה ירושלמי אורגינלי
משך הסיור: 2.5-3 שעות

 • הטעימות משתנות לפי זמינות והיצע בכל שבוע
 • כל הטעימות כשרות, חלבי/פרווה
 • אפשרות לצמחוני


הסיור יוצא באופן קבוע בכל יום שישי בבוקר  

לשריון מקום לסיור הטעימות בשוק מחנה יהודה >>

החיים הסודיים של מאה שערים - סיור מאפיות וטשולנטיות

השמועות ברחוב הירושלמי מדברות על כך שבימי חמישי בלילה משהו יוצא דופן קורה בשכונת מאה שערים. אפילו הירושלמים שנולדו וגדלו בה אינם מודעים לעולם המרתק הייחודי ללילות חמישי במאה שערים. 
בשעות הלילה הופכת השכונה לשוקקת אדם וסואנת. בזמן שהנשים והאברכים ממלאים את הרחובות ועסוקים בהכנות לשבת. בחדרי מדרגות נסתרים נפתחות צ’ולנטיות בהן יושבים חובבי הז'אנר, תושבי השכונה ואורחים לרגע על ארגזים וטועמים מהצ’ולנט הכי טוב בארץ. מי שיודע לאן ללכת ימצא גם מאפיות מדהימות, קוגל כמותו לא טעם והרינג במגוון צורות וטעמים.
נקודות עניין מרכזיות: 
בסיור נציץ לחיים השוקקים של החצרות החסידיות, בתי הספר, השטיבלך, השוק המקומי, נקשיב לצלילי הניגונים החסידיים ונטעם מטעמים מקומיים (טעימות עצמאיות, בתשלום).   זוהי הזדמנות נדירה להצצה לעולם המרתק הזה, לחשיפת סודות מקומיים 
ולשיחה מרתקת עם השכן איתו לא דיברנו מעולם.

הסיור יוצא כל שבוע בערבי חמישי  
בין השעות 17:30-20:00
נקודת המפגש: תחנת הרכבת הקלה של שוק מחנה יהודה (יפו 123)
חשוב לבוא בלבוש צנוע (חצאית/ שמלה אחרי הברך שאל/צעיף מסביב למכנסיים וחולצה עם שרוולים). טעימות עצמאיות

שריון מקום לסיור מאפיות וטשולנטיות >>

איך ממשים את ההטבה?

יש לבחור את הלינק לסיור הרצוי

כרטיס האשראי יחוייב על 1 ש"ח - מה שמהווה את שיריון המקום לסיור!

השלמת ההרשמה -

ביומיים שלפני הסיור תקבלו הודעת SMS ובה קוד לארנק הדיגיטלי ע"ס 100 שקלים אותם תוכלו לנצל לתשלום עבור הסיור.

בכל מקרה של הפרש בין מחיר הסיור לסכום הזמין בארנק הדיגיטלי יהיה רשאי בית העסק לחייב את פרטי כרטיס האשראי שנמסרו בתהליך שריון המקום על פי ההפרש להשלמת הסכום לכרטיס עבור הסיור המבוקש.

יש לשלוח את הברקוד/הקוד שקיבלתם בSMS עבור ניצול הההטבה למספר הווטסאפ של בית העסק: 0537477785
במידה ולא תשלחו בית העסק ייצור אתכם קשר כדי לקבל מכם את הקוד שקיבלתם

 

מדיניות ביטולים:

ביטול 14 יום ויותר לפני הסיור-ללא תשלום. 4-14 ימים לפני הסיור - תשלום 50% מערך ההזמנה. 0-72 שעות לפני - חיוב תשלום מלא.

מידע נוסף
  phone053-747-7785
  מידע נוסף

   מבצעים והטבות

   phone053-747-7785