בית
/
אטרקציות
/
נוקטורנו LIVE – הופעות חיות מוסיקה, סטנד-אפ, פואטרי סלאם ועוד

נוקטורנו LIVE – הופעות חיות מוסיקה, סטנד-אפ, פואטרי סלאם ועוד

משתתף במבצע מזמינים מלון ומקבלים המון
הגעה ספונטנית תתאפשר ע"ב מקום פנוי
הופעות מוזיקה, סטנד אפ, ערבי קונספט, פואטרי סלאם, מחוות לגדולי המשוררות והמשוררים... ומה שביניהם

לנוקטורנו Live מגיעים בשביל ההופעות המעולות של מיטב האומנים, האווירה המיוחדת סביב שולחנות אינטימיים, העיצוב האמנותי, הבירות, הקוקטיילים המגניבים והאלכוהול, וכמובן גם התפריט החלבי, צמחוני וטבעוני הטעים והכשר, המוגש גם בהופעות, ואשר מהווה חלק מהקסם של הנוקטורנו גם בשעות הלילה.

כל יום הופעה חדשה בנוקטורנו LIVE! מוזיקאים ירושלמים, ישראלים ובינלאומיים מובילים, מוזיקה אקוסטיות, אתנית, פיוטים, רוק ואלטרנטיב, סול, Fאנק, היפהופ, פולק, אינדי ועוד, מופעי ספוקן וורד ופואטרי סלאם, הרצאות על הבר, ערבי קונספט, ערבים מוסיקליים-ספרותיים עם גדולי המשוררות והמשוררים, מסיבות ושאר הפתעות. כל אלה חוברים ביחד לאווירה הקסומה של הנוקטורנו Live ויוצרים חוויה בלתי נשכחת עד לשעות הקטנות של הלילה.


איכות בלתי מתפשרת - נוקטורנו Live מכיל עד 120 אורחים, בחלל שעוצב במיוחד עם תקרה אקוסטית, קונכייה אקוסטית שמקיפה במת הופעות והרצאות גדולה, ציוד סאונד מקצועי וצוות סאונד ותאורה צמוד לכל הופעה. כל אלה מעניקים חוויית בילוי לילית בסטנדרטים הגבוהים ביותר באווירה קסומה, סביב שולחנות עם אוכל משובח ואלכוהול איכותי.

כל המופעים של ספקטרום מתקיימים באולם נוקטורנו לייב, במדרחוב בצלאל, ב לב האמנותי  הפועם של מרכז ירושלים, בין בית העם, גלריית שץ, בית האמנים, בית מזי"א, ו קמפוס מנורה  לאומנויות, המצויד החזית הטכנולוגיה להופעות של טובי האומנים, באווירה אינטימית סביב  שולחנות עם אפשרות להזמנת אוכל ושתיה מהמטבח הכשר של נוקטורנו.  


מאז ייסודה בשנת ,2018 ספקטרום הקימה מרכז מוסיקה עשיר במיוחד שמעלה כ15- הופעות  מוסיקה חיות בח ודש מידי חודש, )נכון להיום הפיקה ספקטרום מעל 1,200 הופעות חיות,  כולל פסטיבלים, עשרות מפגשי ספרות, מאות הרצאות ויותר מ50- תערוכות אומנותיות  וכיתות אומן, ובכך מנגיש ספקטרום מגוון רחב מאוד של ז'אנרים למנעד רחב מאוד של  אוכלוסייה, ושותפה פעילה בעיצוב התרבות והאומנות בירושלים. 


פעילויות התרבות של ספקטרום הופכת אותה למוקד משיכה לתושבי המקום ולתיירים מכל  רחבי הארץ ומחו"ל. כל יום מתקיים אירוע תרבות ברמה גבוהה, וכל אחת ואחד יכולים למצוא את הסגנונות שאהובים עליהם. ספקטרום נותנת מצד אחד במה לאמנים ותיקים  שיצירתם היא נכס צאן ברזל , חלק מפס הכל הישראלי לדורותיו, ומצד שני לאמנים צעירים  ומוכשרים בתחילת דרכם, שמשקפים את הקול החדש של התרבות הישראלית בכלל  והירושלמית בפרט.  


צוותים מקצועי ים מהשורה הראשונה מלווים את כל אירועי התרבות. את תחום המוסיקה  מלווה מנהל אמנותי ומתאמת הפקות. את תחום הספרות מובילה עורכת ומנחה מהשורה  הראשונה של הכותבים בישראל. את תחום האמנות הפלסטית מלווים 2 אוצרים מקצועיים  וצוות תליית תערוכות. בספקטרום מחלקה טכנית של אנשי סאונד, תאורה וצילום  מקצועיים, וכל אירועי התרבות מוקלטים ומוצעים ליוצרים המופיעים בשלמותם ו/או  קליפים ערוכים מתוכם להמשך קידום הקריירה שלהם. כל אירועי התרבות מגובים  בקמפיינים שיווקיים, ואירועי שיא וסדרות עוברים מיתוג עיצובי ברמה גבוהה.  
 

עושים תרבות בירושלים - כל אירועי התרבות של נוקטורנו Live מופקים על ידי ספקטרום – בית לתרבות ואמנות בירושלים, שהיא עמותה ללא כוונות רווח.

 

מידע נוסף
לרשימת האירועים
מידע נוסף

מבצעים והטבות

לרשימת האירועים